Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonra 2-7 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi fotograflı bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığında ürünü getiren kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo paketinizi açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir problem durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü bize geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz bu sorunun çözülmesi hususunda size yardımcı olacaktır.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması durumunda, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, fotograflı kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

 

Teslimat esnasında adreste kimsenin bulunmaması durumunda , kargo görevlisi size bir bilgilendirme notu bırakacaktır. Bilgilendirme notunun bırakılmasını takip eden 3 iş içerisinde kargo firmasından teslim alabilirsiniz.Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilemez.

 

 

İptal ve İade Koşulları

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?


www.modanye.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ya da fişiniz ile birlikte fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde renk ve beden değişimi yapabilirsiniz.


 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?


www.modanye.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi seçip iade talebinizi oluşturmanız gerekir. Sonrasında paketinizden çıkan iade formunu doldurarak herhangi MNG Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Ürününüz ilgili birimimize ulaştığında ödeme tipine göre iade işleminiz başlatılmış olur ve ürün bedeli hesabınıza iade edilir.


 

İade etme süresi kaç gündür?


 

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

 

www.modanye.com iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde E-Mail ile bilgilendirileceksiniz. İadeler  tarafımızdan 15 iş günü içerisinde yapılır. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.


 

İade koşulları nelerdir?


 

Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ya da fişiniz ile birlikte fatura tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Küpe ve benzeri kişisel kullanım ürünleri, hijyenik sebepler dolayısıyla değişim ve iade edilememektedir.. İnceleme sürecine giren ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2 ila 5 iş günü sürmektedir.

 

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

 

İadeler Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak Mehmet Akif  Mah. 1920 sk. No:5 D:2 Esenyurt/İstanbul adresine gönderilir. İade kodu ile de gönderim sağlayabilirsiniz. www.modanye.com’da outlet ürünlerde, stok fazlası olduğu belirtilen ürünlerin satışına ilişkin kampanya dönemlerinde cayma hakkı kullanılamaz.